user_mobilelogo

 

HEB JE EEN GOED IDEE? 

Het bestuur nodigt jullie graag uit om gezamenlijk van gedachten te wisselen over onze vereniging. Ze willen zo veel mogelijk ideeen, wensen en verbetersuggesties verzamelen om beter te weten wat er leeft in onze vereniging en ideeen op te doen voor verbeteringen. Neem hen mee in wat er allemaal speelt en welke goede ideeen er zijn. 

Het uiteindelijke doel is om onze vereniging een boost te geven naar een positief klimaat voor alle tuinleden, oud en jong. 

 

De meedenk-sessie is op zaterdag 1 oktober 2016 van 14.00 tot 16.00 uur in ons Clubhuis. 

 

Heb je goede ideeen en denk je graag met ons mee? Geef je op! Dit kan door onder aan de pagina een bericht te sturen onder vermelding van je naam en tuinnummer. Of loop op een zaterdag binnen bij het kantoor, het bestuur is tussen 11.00 en 13.00 uur aanwezig. 

 

 

Heeft u een vraag aan ons bestuur of onze administratie? (Let op, niet voor verkoop tuinen!)

Vul dit formulier in, of kom langs op ons kantoor
Uw e-mail adres:
Onderwerp:
Bericht:
Anti-spam vraag: Hoeveel ogen hebben de meeste mensen? (vul het cijfer in)