user_mobilelogo

 

Dit jaar organiseert een aantal tuinleden voor de tweede keer een Open Tuinendag op ons complex. Dit jaar zal dat plaatsvinden op zaterdag 3 juni a.s., van 13.00 tot 16.30 uur.

 Het zou leuk zijn als zoveel mogelijk tuinders hun tuin die middag open willen stellen voor  publiek (maar ook voor andere leden). Zo kunnen mensen van buitenaf kennis maken met het volkstuinleven en met onze vereniging. Maar ook voor onze eigen leden is de drempel die dag lager om zomaar even een kijkje te nemen bij de buren of kennis te maken met medetuinders.

Meer weten? Klik dan even op deze aankondiging!  

 

 

Heeft u een vraag aan ons bestuur of onze administratie? (Let op, niet voor verkoop tuinen!)

Vul dit formulier in, of kom langs op ons kantoor
Uw e-mail adres:
Onderwerp:
Bericht:
Anti-spam vraag: Hoeveel ogen hebben de meeste mensen? (vul het cijfer in)